Profil spoločnosti


Firma KRISTL bola založená v roku 1990. Bránovým systémom sme sa začali venovať v roku 1993. Od roku 1997 do roku 2013 sme boli partnerom firmy Olymps Door, s.r.o., Slovakia, ktorá bola najväčšou stredoeurópskou firmou v oblasti distribúcie sekcionálnych garážových brán. Až do roku 2013 sme boli najväčším predajcom brán v rámci celej medzinárodnej skupiny Olymps Door Group.  Od roku 2014 sme rozšírili ponuku garážových brán na značky OLYMPS DOOR a KRISPOL. Stali sme sa tak dodávateľom brán s najvyššou európskou kvalitou. Zaoberáme sa aj výrobou vonkajších brán na zákazku, či už sú to krídlové, posuvné, teleskopické alebo posuvné systémy. K bránam dodávame pohony značiek NICE, MARANTEC, SOMMER a LIFE. Od vzniku spoločnosti KRISTL sa profesionálne venujeme aj priemyselným aplikáciam.

Za našou spoločnosťou stojí tím erudovaných odborníkov, ktorí dokážu čeliť aj tým najnáročnejším požiadavkám klientov. Aj preto evidujeme už viac ako 5000 spokojných zákazníkov v rámci celého Slovenska. Firma sa v roku 2008 presťahovala do novej modernej budovy, poskytujúcej najvyšší štandard tak pre zamestnancov, ako aj pre zákazníkov. Ponúkame komplexné služby od návrhu najvhodnejšieho riešenia až po záručný a pozáručný servis. S našimi zákazníkmi neustále komunikujeme a robíme to radi. Všetko naše úsilie má jediný cieľ: spokojnosť zákazníka.

 

About us

The company KRISTL was established in 1990. In 1993 we started to carry on door systems. We are the team of the knowledgeable experts who have executed multitude of works, therefore we are able to accomplish the most demanding requirements of our customers. More than 5000 realisations in the whole Slovakia were the reason we were twice awarded the prize „The best Nassau doors seller in the Slovakia“. We provide complex services from the most suitable project to the guarantee and after-guarantee service. We continually communicate with our customers, because customers´ satisfaction is the basic aim of our company.